O nas

Jesteśmy no.1 w Polsce agencją rekrutującą polskich sportowców do USA z powodzeniem działająca na rynku amerykańskim. Od wielu lat z sukcesami funkcjonujemy w systemach NCAA, NJCAA oraz NAIA. Wiemy co trzeba zrobić, by odnieść sukces jako student na stypendium sportowym w Ameryce. TERAZ wychodzimy z taką alternatywą dla polskiej młodzieży. Wiemy, jak korzystnym doświadczeniem może okazać się wyjazd za Ocean na stypendium sportowym dla polaków dlatego staramy skupić naszą uwagę właśnie na nich.
Zakładamy, że Polscy sportowcy podobnie jak zawodnicy z całego świata powinni mieć możliwość doświadczenia amerykańskiego systemu szkolenia opartego na równowadze pomiędzy studiowaniem i uprawianiem sportu. Studia w USA to nie tylko szansa na poprawę swoich umiejętności sportowych czy językowych, ale również możliwość zebrania wielu doświadczeń zawodowych. Poznanie ludzi z całego świata jest tutaj nieuniknione, 4 lata spędzone w USA reprezentując amerykańską uczelnię nada ton na reszcie Twojego życia. Z własnego doświadczenia wiemy, czego Ci potrzeba, aby odnieść sukces na amerykańskiej uczelni, podczas procesu aplikacji będziemy Ci towarzyszyć na każdym kroku. Dokładamy wszelkich starań, aby otoczyć Cię profesjonalną i rzetelną obsługą a co najważniejsze dbamy o to aby jak najlepiej Cię zareklamować.

PLAYSPORTUSA chcę aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Dlaczego PLAYSPORTUSA?

Płynny Proces

Proces przyznawania stypendium sportowego w USA jest trudnym przedsięwzięciem. Wiele pytań wymaga wyjaśnienia i wyjaśniania z wyprzedzeniem: Czy spełniam wszystkie wymagania? Która uczelnia lub liga jest dla mnie najlepsza? Jakie testy muszę napisać? Jak mogę się do nich przygotować? Gdzie mam szansę na grę? W której uczelni będę szczęśliwy/a? Czy potrzebuję licencji na grę? Co to: SEVIS,NLI, I-20, LOI, Financial affidavit, etc.? Która uczelnia jest lepsza pod względem nauki i sportu? Jakiego rodzaju wizy potrzebuję? Playsportusa pomoże Ci we wszystkich przeszkodach administracyjnych, aby proces był jak najbardziej bezkonfliktowy. Pamiętaj że będziemy z Tobą na każdym kroku rekrutacji aż do wylotu do USA!

Kontakty

Playsportusa ma stały kontakt z Amerykańskimi Uniwersytetami i ludźmi odpowiedzialnymi za rekrutację sportowców na amerykańskich uczelniach. Wiemy dokładnie, jakiego typu sportowcy / pozycje poszukiwane są w danym roku lub kiedy pojawiają się nowe propozycje stypendialne. Podróżując do USA regularnie, a także będąc częścią corocznych konwencji sportowych, PlaySportUSA z powodzeniem zbudował silne i godne zaufania relacje osobiste z trenerami w ciągu ostatnich 10 lat.

Trenerzy otrzymują codziennie setki aplikacji od sportowców z całego świata i USA. Większość nigdy nie jest brana pod uwagę, ponieważ trenerzy nie mają czasu na przeglądanie nieprofesjonalnych materiałów wideo lub niekompletnych informacji od co najważniejsze niesprawdzonych źródeł. Rekrutacja międzynarodowego talentu jest również czasochłonna, ponieważ trenerzy muszą upewnić się, że sportowcy przestrzegają wszystkich zasad i przepisów obowiązujących w college'u, aby być zdolnym do gry i jednocześnie studiować. Co więcej, niewielu trenerów ma czas i budżet, aby polecieć za granicę, i zobaczyć potencjalnych studentów i ich umiejętności na żywo.

Kluczowe znaczenie dla trenerów ma wiarygodny kontakt z naszą agencją, ekspertyza Playsportusa i zaufanie które zostało zbudowane na przestrzeni ostatnich 10 lat. Playsportusa jest w stanie dać specjalistyczny opis konkretnych sportowców aby dokładnie określić poziom sportowy zawodniczek/ów oraz ich zdolności intelektualnych! Amerykańscy trenerzy wiedzą że współpracując z Playsportusa mają dostęp do zawodniczek/ów którzy są wyselekcjonowani i spełniają warunki licencyjne NCAA/NAIA i prezentują odpowiedni poziom sportowy.

Założyciel: Kajetan Borecki

Studiowanie International Business praktycznie w samym centrum Nowego Jorku było spełnieniem moich poza sportowych marzeń.
Z drugiej strony sportowo mogłem rywalizować z najbardziej prestiżowymi uczelniami na świecie jak: Harvard, Princeton, Cornell, Loyola, Ohio State, Penn State, a co więcej zawodnikami reprezentującymi amerykańską kadrę narodową. Poznałem wielu wspaniałych trenerów którzy wyszlifowali takie diamenty jak: Matt Anderson, Russel Holmes, Aron Russel czy Thomas Jeschke.

Pomyślne zdobycie tytułu licencjata na amerykańskiej uczelni otworzyło mi drzwi do wielu zawodowych możliwości w świecie biznesu, jak również dało mi możliwość kontynuowania kariery sportowej w Europie, po zakończeniu studiów otrzymałem wiele ofert z profesjonalnych europejskich klubów.

Ze względu na swoją pasję do siatkówki, zainteresowanie względem odkrywania innego kraju i jego kultury, nauki innego języka, zdecydowałem się na podpisanie profesjonalnego kontraktu we Francji w Paryżu.

Następnym krokiem mojej przygody był powrót do USA i podjęcie pracy trenerskiej na amerykańskich Uniwersytetach w NCAA D1 oraz NCAA D2 w Georgi, Florydzie, oraz Ohio. Jednocześnie kończąc studia magisterskie MBA.

Łączenia sportu na bardzo wysokim poziomie i równoczesnej edukacji , które zostało mi zaoferowane w USA brzmiało jak amerykański sen. Jednak wkrótce okazało się, że nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Nie miałem pojęcia które uczelnie posiadają drużyny konkretnych sportów , ile pieniędzy mogą mi zaoferować, w jaki sposób działa cała liga, co to jest NCAA, NAIA, NJCAA, jakie dokumenty potrzebuje do aplikacji, jak ubiegać się o wizę, jak zostać zaakceptowanym przez NCAA, oraz dodatkowe przeszkody jakie mogłem napotkać na dość biurokratycznym procesie.

Ze względu na wyżej wymieniony problem oraz rosnące zapotrzebowanie polskich sportowców szukających możliwości łączenia sportu oraz edukacji na najwyższym poziomie w USA postanowiłem powrócić do Polski i skupić działania agencji PLAYSPORTUSA właśnie na Polsce. Chciałbym przekazać wiedzę mojego zespołu jaki i również własne doświadczenie zdobyte podczas kariery trenerskiej w NCAA D1 NCAA D2 dla młodych polskich sportowców którzy dążą do łączenia sportu na najwyższym poziomie wraz z nauką na amerykańskim Uniwersytecie. Pomoc młodym polskim sportowcom to na pewno coś co sprawia mi ogromną przyjemność. Wraz z zespołem PLAYSPORTUSA zależy nam na tym aby pomóc jak największej liczbie polskich sportowców i spełnić ich marzenia sportowo-edukacyjne podczas studiów na amerykańskim uniwersytecie.

Sprawdź SZANSE OTRZYMANIA STYPENDIUM SPORTOWEGO