BĄDZ REPREZENTOWANY PRZEZ NO.1 REKRUTACYJNĄ AGENCJĘ W POLSCE!

ZRÓB PIERWSZY KROK, KTÓRY ZAPEWNI CI OTRZYMANIE STYPENDIUM SPORTOWEGO W USA i WYPEŁNIJ NASZĄ ANKIETĘ REKRUTACYJNĄ ZUPEŁNIE ZA DARMO.


Sprawdź czy się kwalifikujesz

 

Jesteś uczniem liceum i niedługo skończysz naukę? Chciałbyś połączyć uprawianie sportu ze studiami na amerykańskim uniwersytecie?Do tego poznać ludzi z całego świata i podszkolić umiejętności z języka angielskiego?

Nasz Serwis sprawia, że Twoje marzenia mogą się spełnić! Grupa ludzi pracująca dla PLAYSPORTUSA wesprze Cię podczas całego procesu rekrutacji! PLAYSPORTUSA posiada bardzo dobrą reputację zawodową wśród amerykańskich trenerów, którzy korzystają z naszej pomocy podczas ich międzynarodowej rekrutacji.

Studenci korzystający z naszych usług zwykle otrzymują kilka ofert stypendium sportowego na amerykańskich uczelniach oraz uzyskują wsparcie w całym procesie: rekrutacji, przyjęciu na uczelnię, akceptacji przez NCAA lub NAIA, oraz wniosku wizowym. Chcemy, abyś tak jak studenci z całego świata mógł / mogła zebrać wspaniałe doświadczenia podczas studiów w USA jako student/athlete, których nie zapomnisz do końca życia! Studia w Stanach Zjednoczonych nadadzą rozpęd Twojej karierze! Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już Teraz!

004
003
002
001
005
006
008
007

Napisz do nas lub zapisz się na nasz newsletter aby otrzymywać na wskazany adres mailowy najnowsze informacje.

captcha