UNIWERSYTECKA PIŁKA NOŻNA W USA

Sezon piłkarski rozpoczyna się zawsze w semestrze jesiennym. Przygotowania zwykle zaczynają się początkiem sierpnia a sezon kończy się w połowie listopada!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu college'u piłkarskiego, musisz podpisać kontrakt z zespołem college'u około rok wcześniej. Jeśli zdobędziesz stypendium piłkarskie, będziesz musiał/musiała ćwiczyć z zespołem przez około 3-5 godzin dziennie 5 razy w tygodniu. Składałoby się to z treningu piłki nożnej a następnie dodatkowego treningu siłowego i kondycyjnego.

 

JAK DZIAŁA SYSTEM UNIWERSYTECKI W PIŁCE NOŻNEJ W USA?

Piłka nożna w college'u w Stanach Zjednoczonych znacznie różni się od reszty świata. Na przykład w większości krajów zespoły mogą awansować lub zostać zdegradowane z ligi. Jednak w sportach college'owych zespoły nie zmieniają podziału w lidze. Istnieje wiele powodów, dla których zespoły pozostają w tej samej dywizji. Na przykład wielkość szkoły i liczba dostępnych stypendiów sportowych jest jedna z nich.

 

Poniżej znajduje się zestawienie stypendiów dostępnych dla zespołu w Damskiej Piłce Nożnej:

Zespoły NCAA D1 mają maksymalnie 14.0 stypendiów piłkarskich do zaoferowania drużynie swoich kobiet i 14 stypendiów do zaoferowania męskiej drużynie piłkarskiej. Prawie każdy zespół będzie składał się z około. 28 graczy.

Zespoły NCAA D2 mają maksymalnie 9,9 stypendiów piłkarskich, które dzielą się między drużyna

Programy NAIA mają maksymalnie 12.0 stypendiów sportowych, aby zaoferować zawodnikom drużynę piłkarską kobiet, a to samo jest dostępne dla drużyny mężczyzn.

Jeśli trener ma 14 pełnych stypendiów może zdecydować się na rekrutację 28 graczy, oferując tylko częściowe stypendium dla każdego. W ten sposób Uniwersytety z Dywizji I mogą zwiększyć swoje ograniczenia stypendialne, aby nagrodzić stypendiami większą liczbę graczy.

Męska piłka nożna. Męskie stypendia piłkarskie na zespół

NCAA D1: 9.9

NCAA D2: 9

NAIA: 12

NJCAA: 18

Piłka nożna kobiet. Stypendia piłkarskie dla kobiet na zespół

NCAA D1: 14

NCAA D2: 9.9

NAIA: 12

NJCAA: 18

Liczba drużyn College Soccer

Męska piłka nożna

NCAA D1: 204

NCAA D2: 172

* NCAA D3: 394

NAIA: 216

NJCAA: 291

Razem: 1,277

Liczba drużyn Piłka nożna kobiet

NCAA D1: 314

NCAA D2: 223

* NCAA D3: 409

NAIA: 221

NJCAA: 276

Razem: 1 443

 

Stwórz przyciągające video które przyciągnie trenerów!

Podczas gdy trenerki/trenerzy piłkarskie kobiet/mężczyzn w college'ach wolą widzieć potencjalnych graczy osobiście, zdecydowana większość z nich korzysta z nagrań wideo w ramach procesu oceny. Nasza firma oferuje wskazówki, jak wyróżnić film oraz wyróżnić sportowca, jak rozpocząć każdy film, jak przygotować odpowiedni materiał filmowy i jak filmować podczas gry.

Gra w piłkę nożną w college'u to szansa na całe życie. Możesz kontynuować naukę, grać w piłkę college'ową i, jeszcze do tego opłacić swoją edukację. 95% trenerów szkół wyższych korzystających z naszych profili online w celu identyfikacji rekrutantów, dokonywania wstępnych ocen i kontaktowania się z rekrutami w celu rozpoczęcia procesu rekrutacji. Dzięki współpracy z nami  masz szanse otrzymać stypendium na grę w USA. Nie czekaj, skorzystaj z tej okazji JUŻ DZISIAJ!

 

 

 
Screen Shot 2020 03 28 at 2.16.07 PMScreen Shot 2020 03 28 at 2.16.07 PM

Napisz do nas lub zapisz się na nasz newsletter aby otrzymywać na wskazany adres mailowy najnowsze informacje.

captcha