Płynny Proces

Proces przyznawania stypendium sportowego w USA jest trudnym przedsięwzięciem. Wiele pytań wymaga wyjaśnienia i wyjaśniania z wyprzedzeniem: Czy spełniam wszystkie wymagania? Która uczelnia lub liga jest dla mnie najlepsza? Jakie testy muszę podjąć? Jak mogę się do nich przygotować? Gdzie mam szanse na grę? W której uczelni będę szczęśliwy/a? Czy potrzebuję licencji na grę? Jakiego rodzaju wizy potrzebuję? PlaySportUSA pomoże Ci we wszystkich przeszkodach administracyjnych, aby proces był jak najbardziej bezkonfliktowy. Pamiętaj że będziemy z Tobą na każdym kroku, aż do ukończenia Collegu w USA.

 

Kontakty

PlaySportUSA ma stały kontakt z Amerykańskimi Uniwersytetami i ludźmi odpowiedzialnymi za rekrutację sportowców na amerykańskich uczelniach. Wiemy dokładnie, jakiego typu sportowcy / pozycje poszukiwane są w danym roku lub kiedy pojawiają się nowe propozycje stypendialne. Podróżując do USA regularnie, a także będąc częścią corocznych konwencji, PlaySportUSA z powodzeniem zbudował silne i godne zaufania relacje osobiste z trenerami w ciągu ostatnich 10 lat.

 

Trenerzy otrzymują codziennie setki aplikacji od sportowców z całego świata. Większość nigdy nie jest brana pod uwagę, ponieważ trenerzy nie mają czasu na przeglądanie nieprofesjonalnych materiałów wideo lub niekompletnych informacji. Rekrutacja międzynarodowego talentu jest również czasochłonna, ponieważ trenerzy muszą upewnić się, że sportowcy przestrzegają wszystkich zasad i przepisów obowiązujących w college'u, aby móc grać i jednocześnie studiować. Co więcej, niewielu trenerów ma czas i budżet, aby polecieć za granicę, aby zobaczyć potencjalnych studentów i ich umiejętności na żywo.

 

Kluczowe znaczenie dla trenerów ma wiarygodny kontakt z naszą firmą i zaufanie które zostało zbudowane na przestrzeni lat. Playsportusa jest w stanie dać specjalistyczny opis konkretnych sportowców aby dokładnie określić poziom sportowy zawodniczek/ów oraz ich zdolności intelektualnych! Amerykańscy trenerzy wiedzą że współpracując z Playsportusa mają dostęp do zawodniczek/ów którzy są wyselekcjonowani i spełniają warunki licencyjne NCAA/NAIA i prezentują odpowiedni poziom sportowy.

 

 

 

Napisz do nas lub zapisz się na nasz newsletter aby otrzymywać na wskazany adres mailowy najnowsze informacje.

captcha